Tarihimiz açık ve alenen yok ediliyor işte kanıtı;

16.03.2014
3.161
A+
A-
Tarihimiz açık ve alenen yok ediliyor işte kanıtı;

Tarihimiz açık ve alenen yok ediliyor işte kanıtı;

 

Çok yakın bir tarihte sayın Hüseyin Baycan’ın Ege’de Ayvalıkta Lale adasında bulunan antik ve çok değerli Türk “ Kurt Yazıt” ının görselini çekmiş ve bizlerde 08.09.2012 tarihinde sitemizin GÜNDEM başlıklı sayfamızda yayınlamıştık.Bu bulgu hem Anadolu’da ki Türk varlığına ve göçlerine hem de Etrüsklerin Anadolu’dan göçlerine ve Türk ilişkisine kaynak sağlayacak bir bulgudur.

Ancak aradan daha 5 gün geçmeden maalesef bu kaya kabartmasının tahrip edildiği, yok edilmeye çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Bunu yapan tarih bilmezler, alenen tarihimizi yok etmek istediklerinin delilidir.Resmi incelediğinizde alenen kabartmayı yok etmek izleri silmek istedikleri apaçık ortadadır.Amaç burada parçayı almak, sökmek tarih, antik eser kaçakçılık değil alenen tarih silmektir. Türk tarihini silmeye çalışan bu kendini bilmezler kimlerdir. Daha da açıkçası buna göz yuman, bölgeyi ve eseri korumaya almayan Kültür Bakanlığımız nerededir. Bizler tarihimizi tüm dünya ya anlatmaya çalıştıkça bazıları göz göre göre tarihimizi silmeye çalışmaktalar!.

 

Tahrip edilmeden önceki hali !

Tahripten %C3%B6nceki hali1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tahrip edildikten sonraki hali !

Tahripten sonraki hali hali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak : www.bilinmeyenturktarihi.com

tarihigercekler
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.