ALLAH’IN HELAK ETTİĞİ LUT KAVMİ VE 21. YÜZYIL

01.11.2023
28
A+
A-
ALLAH’IN HELAK ETTİĞİ LUT KAVMİ VE 21. YÜZYIL

Son zamanlarda dünyanın birçok ülkesinde yapmış oldukları korkunç eylemler ile dalga geçen LGBT akımı ne yazık ki bütün toplulukları ele geçirir boyutta. LGBT dalgası hücre kitabımız Kur’an-ı Kerim’de Lut Kavmi ile özdeşleştiriliyor. LGBT’ye göre aile kavramı bir dayatma olarak yerini alıyor.

 

Bilindiği üzere Lut kavmi eş cinselliği kabul ettiklerinden dolayı yüce Allah tarafından yasaklanmış ve cezalandırılmıştı. Kur’an-ı Kerim’imde İslam’da eş cinsellik Kesinlikle yasak olan ve çeşitli günahları beraberinde getiren bir kavramdır. Bugün günümüze baktığımızda şeriat hukukunun oldukça fazla yaygın olduğu Afganistan, İran, Nijerya, Suudi Arabistan, Yemen ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde LGBT dayatmasının meydana getirilmesi, LGBT’ye yönelik sapkın eylemler yapılmasının cezası idamdır. Bunun yanı sıra hapis cezası da uygulanmaktadır Hem İmam Malik hem de İmam-ı Şafii gibi alimler LGBT dayatmasına bağlı olan kişilere kırbaç, idam ve hapis cezası verilmesi hususunda oldukça önemli. Uyarılarda bulunmuşlardır Lut  kavmi yüce Allah tarafından kesinlikle lanetlenmiş ve yasaklanmıştır. Yüce Allah korkunç bir çığlık ile Sodom  şehrini yerle bir etmiş LGBT yapan zalimleri üzerlerine pişirilmiş taşlar yağdırarak helak etmiştir.

LGBT’YE HANGİ MARKALAR DESTEK VERİYOR?

Yukarıda da saymış olduğumuz daha belki LGBT’ye desteğini bilemediğimiz ya da LGBT sapkınlığına açıktan destek vermek yerine gizli olacak şekilde destek veren o kadar çok ünlü isim karşımıza çıkmakta ki.. Bunun yanı sıra özellikle belirtmemiz gerekir ki yukarıda saymış olduğumuz bu isimler Onur  yürüyüşleri olarak adlandırdıkları saçma sapan eylemlerde de bulunmuş kişiler

Yüce Allah’ın eş cinselliği kesinlikle yasak kabul ederek Sodom şehrinde korkunç bir çığlık ile eş cinsel kişilerin üzerine pişirilmiş taşlar yağdırdığı ve korkunç veren bir azap ile cezalandırdığı Lut kavmi ne yazık ki 21. yüzyılda  kaldığı yerden eskisini göstermeye başlıyor. Özellikle bu konuda çeşitli markalar, firmalar, kurum ya da kuruluşlar LGBT sapkınlığına dur demek yerine destek verdiklerini bir bir açıklıyorlarç. İşte o LGBT sapkınlıklarına karşı engel olmak yerine Lut kavmini destekleyip LGBT’yi tekrar dünyaya salan firmalar:

Nivea, Nike, Adidas, Puma,İz İletişim, İletişim Yayınları, Defact, Çiçek Sepeti, Sel Yayıncılık,Can Yayınları, İkea, Apple, Samsung, Under Armour, Listerine,  Coca Cola, Microsoft, İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Netflix, Google, Disney, Starbucks, General motors, GAP, Zara, Aptamil, Siemensi AÇEV, Tarih Vakfı, Converse, Levis, Diesel, UGG

TÜRKİYE’DE LGBT’YE DESTEK VEREN ÜNLÜLER

Şimdi ise yazımızın bu bölümünde siz değerli okuyucularımız ile birlikte LGBT sapkınlığına destek veren ünlüleri listelemek istedik:

Emir Can İğrek

Melek Mosso

Zeynep Bastık

Melike Şahin

Gülşen

Cem Adrian

Mabel Matiz

Ceylan Ertem

Nükhet Duru

Göksel

Yonca Evcimik

Özcan Deniz

Murat Boz

 

Yukarıda da saymış olduğumuz daha belki LGBT’ye desteğini bilemediğimiz ya da LGBT sapkınlığına açıktan destek vermek yerine gizli olacak şekilde destek veren o kadar çok ünlü isim karşımıza çıkmakta ki.. Bunun yanı sıra özellikle belirtmemiz gerekir ki yukarıda saymış olduğumuz bu isimler Onur  yürüyüşleri olarak adlandırdıkları saçma sapan eylemlerde de bulunmuş kişiler. Bu ünlü isimleri durdurmanız elbette çok zor. Fakat bu kişilerin şarkılarını dinlemeyip, filmlerini ya da dizilerini izlemeyerek sizler de bu LGBT sapkınlığına dur diyebilirsiniz. Çünkü Allah LGBT’ye destek verenleri oldukça büyük bir gazaba uğratmıştır. ALlah bizleri LGBT’nin şerlerinden korusun.

 

 

LGBT’YE DESTEK VEREN ÜLKELER HANGİLERİDİR?

Üzülerek ifade etmek istiyoruz ki zamanında Yüce Allah tarafından Sodom şehrinde yerle bir edilen Lut kavmin’in devamının getirilmesini isteyen pek çok ülke vardır. Bu ülkeler korkusuzca ve ahlaksızca Yüce Allah’ın Lut kavmine pişirilmiş taşlar yağdırdığı LGBT dayatmasını hak olarak görmektedirler. İşte LGBT’ye izin veren bazı ülkeler:

Arjantin, Belçika, Birleşik Krallık, Brezilya, Danimarka, Fransa, Kanada, İspanya, İsveç, İzlanda, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Güney Afrika, Uruguay ve Yeni Zelanda’dır.  Bu ülkelerde LGBT’ye dair eylemlerin olması yönetim tarafından hiçbir şekilde hiçbir zaman yasaklanmaz.

tarihigercekler
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.